Piknik integracyjny Maluszków – Kopiec Tatarski

Achhh, co to był za dzień! Pełen uśmiechów i radości!

W piątek nasze najmłodsze Przedszkolaki miały okazję spędzić cudowny dzień na Kopcu Tatarskim, korzystając z przepięknej letniej pogody. Wycieczka miała na celu integrację grupy oraz poznanie walorów przyrodniczych tego przepięknego miejsca. Dla wielu dzieci z naszej grupy była to pierwsza wycieczka, pierwsza też podróż miejskim autobusem, ale wszystkie, bez wyjątku dzielnie przemierzały wycieczkową trasę. Na miejscu na nasze Maluszki czekało wiele atrakcji: gry i zabawy, malowanie twarzy, zabawy z chustą animacyjną, słodki poczęstunek. Po zabawie Maluszki zjadły przepyszną zupkę pomidorową. Rodzice mieli okazję obserwować dzieci podczas zabaw z rówieśnikami. Po posiłku został już tylko powrót do domu. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za udział w zaproponowanych aktywnościach oraz wspaniałą zabawę.