ikona domek Przemyśl, ul. Zygmunta Krasińskiego 24    ikona telefon Sekretariat: 796 800 580

ikona telefon facebook/maly.nazaret

Galeria

„Balonowa rakieta”- grupa III i IV – 01.03.2024 r.

Makieta przestrzenna ,,Zimowa kraina” – grupa III – 29.02.2024 r.

Jak poznajemy świat – nasze zmysły – grupa II – 29.02.2024 r.

Zajęcia dydaktyczne – grupa III i IV – 28.02.2024 r.

Urodziny Laury – grupa II – 28.02.2024 r.

ROZPOCZYNAMY NABÓR DO NASZEGO NA NOWY ROK SZKOLNY 2024/2025

Teatr ” Zaczarowany świat bajek” 27.02.2024 r.

Maluszki poznają egzotyczne owoce – grupa II – 26.02.2024 r.

Droga Krzyżowa – grupa III i IV – 23.02.2024 r.

Urodziny Tymka – grupa II – 23.02.2024 r.

Metoda Glenna Domana – grupa I i II – 19 – 23.02.2024 r.

Bajka muzyczna – grupa III i IV – 22.02.2024 r.

Rozmawiamy o oszczędności – grupa II – 19.02.2024 r.

„W krainie barw” – grupa I – 19.02.2024 r.

Pojazdy znam i rozpoznaję je sam – grupa II – 16.02.2024 r.

Metoda Glenna Domana – grupa I i II – 12 – 16.02.2024 r.

Maluszki w świecie pojazdów – grupa II – 15.02.2024

Środa Popielcowa – grupa III i IV – 14.02.2024 r.

Maluszki w świecie pojazdów – grupa II – 15.02.2024 r.

Środa Popielcowa – grupa III i IV – 14.02.2024 r.
Rozmawiamy o oszczędności – grupa II – 19.02.2024 r.

„W krainie barw” – grupa I – 19.02.2024 r.

Pojazdy znam i rozpoznaję je sam – grupa II – 16.02.2024 r.

Metoda Glenna Domana – grupa I i II – 12 – 16.02.2024 r.

Maluszki w świecie pojazdów – grupa II – 15.02.2024

Środa Popielcowa – grupa III i IV – 14.02.2024 r.

Maluszki w świecie pojazdów – grupa II – 15.02.2024 r.

Środa Popielcowa – grupa III i IV – 14.02.2024 r.
Metoda Glenna Domana – grupa I i II – 19 – 23.02.2024 r.

Bajka muzyczna – grupa III i IV – 22.02.2024 r.

Rozmawiamy o oszczędności – grupa II – 19.02.2024 r.

„W krainie barw” – grupa I – 19.02.2024 r.

Pojazdy znam i rozpoznaję je sam – grupa II – 16.02.2024 r.

Metoda Glenna Domana – grupa I i II – 12 – 16.02.2024 r.

Maluszki w świecie pojazdów – grupa II – 15.02.2024

Środa Popielcowa – grupa III i IV – 14.02.2024 r.

Maluszki w świecie pojazdów – grupa II – 15.02.2024 r.

Środa Popielcowa – grupa III i IV – 14.02.2024 r.
Rozmawiamy o oszczędności – grupa II – 19.02.2024 r.

„W krainie barw” – grupa I – 19.02.2024 r.

Pojazdy znam i rozpoznaję je sam – grupa II – 16.02.2024 r.

Metoda Glenna Domana – grupa I i II – 12 – 16.02.2024 r.

Maluszki w świecie pojazdów – grupa II – 15.02.2024

Środa Popielcowa – grupa III i IV – 14.02.2024 r.

Maluszki w świecie pojazdów – grupa II – 15.02.2024 r.

Środa Popielcowa – grupa III i IV – 14.02.2024 r.

Wielkanocna Kartka dla Seniora

Poznajemy oszczędność – grupa II – 13.02.2024 r.

Wprowadzenie głoski R, r – grupa III i IV – 13. 02. 2024 r.

„Wulkan” – grupa III i IV – 09.02.2024 r.

„Pajęczyna przyjaźni” – grupa III i IV – 09.02.2024

4 urodziny Miłosza – grupa II – 12.02.2024 r.

Karnawał 2024 – piżamowa sesja zdjęciowa – 08.02.2024

Karnawał – Piżama Party – 08.02.2024 r.

Dzień Babci i Dziadka – Jasełka – grupa III i IV – 30.01.2024 r.

tyczeń w Grupie III i IV

Styczeń w Grupie I i II

Imieniny księdza Proboszcza

Wizyta księdza Arcybiskupa Adama Szala

Wizyta duszpasterska – kolęda

Grudzień w Grupie III i IV

Grudzień w Grupie I i II

Świąteczne życzenia Bożonarodzeniowe

Pożegnanie Pani Moniki – 22.12.2023 r.

Wigilia Przedszkolna – 20.12.2023 r.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia – 08.12.2023 r.

Wizyta Świętego Mikołaja- inicjatywa WORD Przemyśl

Wizyta Świętego Mikołaja – Grupa I i II

Wizyta Świętego Mikołaja – Grupa III i IV

Listopad w Grupie III

Listopad w Grupie IV

Listopad w Grupie I i II

II Przegląd Pieśni i Poezji Patriotycznej

Teatr Lalek PINOKIO ,,Kłamstwa Kozy”

11 listopada w pamięci przedszkolaków

Spotkanie Misyjne

Październik w Grupie III

Październik w Grupie IV

Październik w Grupie I i I

Pasowanie na Przedszkolaka – grupa I i II

,,Boso do Nieba” – montaż słowno – muzyczny

Modlitwa miliona dzieci

Imieniny Siostry Ireny

Święto Edukacji Narodowej

Msza Święta w Kaplicy- odnowienie Aktu Zawierzenia

Teatrzyk pt.,,Pinokio”

Piknik integracyjny Maluszków – Kopiec Tatarski

Msza Święta na rozpoczęcie roku przedszkolnego 2023/2024

Wrzesień w grupie III

Wrzesień w Grupie I i II

Wrzesień w Grupie IV

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Czerwiec w Grupie IV

Czerwiec w Grupie III

Czerwiec w Grupie II

Czerwiec w Grupie I

Sukces naszej uczennicy

Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

„Msza święta na zakończenie roku szkolnego” – 18.06.2023 r.

„Wycieczka do Krzemiennej” – grupa III i IV – 13.06.2023 r.

Rodzina wyprawa Maluszków do Krasiczyna- Grupa I i II- 12.06.2023 r.

Dzień Mamy i Taty – Grupa III 07.06.2023 r.

Dzień Mamy i Taty – Grupa I i II 07.06.2023 r.

Parafialno – Osiedlowy Festyn Rodzinny 03.06.2023 r.

Dzień Dziecka 01.06.2023 r.

Maj – Grupa IV

Maj – Grupa III

Maj – Grupa II

Maj – Grupa I

„Z Wadowic do nieba” – 18.05.2023 r.

„Przedszkolne Prezentacje Artystyczne”- 10.05.2023 r.

Kwiecień- Grupa IV

Kwiecień- Grupa III

Kwiecień- Grupa II

Kwiecień- Grupa I

Wyniki konkursu „Bajki na start”- grupa IV- 20.04.2023 r.

Życzenia Świąteczne- 05.04.2023 r.

Marzec w Grupie IV

Marzec w Grupie III

Marzec w Grupie II

Marzec w Grupie I

Przedstawienie językowe – 21.03.2023 r.

Nasze spotkanie z Rodziną Ulmów- 16.03.2023 r.

Warsztaty edukacyjne 13.03.2023 r.

Droga Krzyżowa 10.03.2023 r.

IV między przedszkolny konkurs logopedyczny „LOGO-PACYNKA Z RYMOWANKĄ”

Luty w grupie IV

Luty w grupie III

Luty w grupie II

Luty w grupie I

XV Przegląd Piosenki Dziecięcej ” W Krainie Piosenki” 25.02.2023 r.

Styczeń w grupie IV

Styczeń w grupie III

Styczeń w grupie I i II

Jasełka z okazji Dnia Babci i Dziadzia grupa IV – 21.01.2023 r.

Jasełka z okazji Dnia Babci i Dziadzia grupa III – 21.01.2023 r.

Jasełka z okazji Dnia Babci i Dziadzia grupa I i II – 21.01.2023 r.

Wizyta Duszpasterska oraz imieniny ks. Proboszcza 16.01.2023 r.

Grudzień w Grupie I i II

Grudzień w Grupie III

Grudzień w Grupie IV

Wigilia 22.12.2022 r.

„Zostań pomocnikiem św. Mikołaja – Polskie dzieci, dzieciom z Ukrainy”

Kiermasz Świąteczny dla Poli Matuszek

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny-08.12.2022 r.

Wizyta Świętego Mikołaja-05.12.2022 r.

Listopad w Grupie I i II

Listopad w Grupie III

Listopad w Grupie IV

Bal Wszystkich Świętych 24.11.2022 r.

Narodowe Święto Niepodległości- 10.11.2022r.

Wizyta Ks. Biskupa Krzysztofa Chudzio-04.11.2022 r.

Październik w grupie IV

Październik w grupie III

Październik w grupie I i II

Wycieczka do Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu -26.10.2022 r.

Pasowanie na starszaka 20.10.2022 r.

Pasowanie na przedszkolaka 19.10.2022 r.

Dzień Edukacji Narodowej 14.10.2022 r.

Złoty Medal za wieloletnią służbę dla naszej Pani logopedy- 13.10.2022 r.

Jesień w sadzie – 06.10.2022 r.

Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego – 02.10.2022 r.

Wrzesień w grupie I i II

Wrzesień w grupie III

Wrzesień w grupie IV

Dzień Otwarty Koszar 29.09.2022 r.

© 2022 malynazaret.edu.pl

Realizacja: PROKRIS.COM