Dziś nasze przedszkolaki uczestniczyły we Mszy Świętej w kaplicy. 🙏❤️
Był to wyjątkowy czas pełen modlitwy, skupienia oraz wspólnego śpiewu, który wypełnił kaplicę radością i dziecięcą serdecznością.
Podczas kazania dzieci wysłuchały rozważania dzisiejszego czytania, które opowiadało o historii świętego Pawła przebywającego w niewoli. Rozmawialiśmy o tym, jak ważna jest wiara, odwaga i zaufanie Panu Bogu nawet wtedy, gdy pojawiają się trudności.
To było piękne i wartościowe spotkanie, które pozwoliło naszym przedszkolakom jeszcze lepiej przeżyć wspólną modlitwę i czas spędzony we wspólnocie.



Przemyśl, ul. Zygmunta Krasińskiego 24
Sekretariat: 796 800 580
facebook/maly.nazaret