ikona domek Przemyśl, ul. Zygmunta Krasińskiego 24    ikona telefon Sekretariat: 796 800 580

ikona telefon facebook/maly.nazaret

Dzień Otwarty – 25.05.2024 r.

Opublikowane: 28 maja 2024

W sobotę 25.05.2024 r. w naszym przedszkolu odbył się „Dzień Otwarty”. Było mnóstwo atrakcji, gier, zabaw, pysznych przekąsek, malowanie twarzy. Przepiękna pogoda , dużo gości i niezapomniana zabawa sprawiły, że był to dzień wyjątkowy. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli do naszego przedszkola. Wasza obecność sprawiła, że był to dzień pełen radości i uśmiechów. Mieliśmy okazję wspólnie się bawić, uczestniczyć w licznych atrakcjach i prowadzić ciekawe rozmowy. Dziękujemy za każdy uśmiech, każdą spędzoną razem chwilę i za to, że mogliśmy pokazać jak wyjątkowe jest nasze przedszkole.

Powrót

© 2022 malynazaret.edu.pl

Realizacja: PROKRIS.COM