V Międzyprzedszkolny Konkurs Logopedyczny – 15.03.2024 r.

Opublikowane: 18 marca 2024

W piątek 15.03.2024 r. w Zespole Szkół Salezjańskich w Przemyślu odbył się V Międzyprzedszkolny Konkurs Logopedyczny w Ramach Europejskiego Dnia Logopedy, w którym wzięło udział troje naszych  przedszkolaków.  Dzieci miały przygotować plakaty lub krzyżówki logopedyczne, które zachwyciły nie tylko jury, lecz także innych nauczycieli. Uczestnicy konkursu wykazali się zarówno starannością, jak i pomysłowością przy wykonywaniu prac. Konkurs przebiegł w miłej atmosferze. Za ogrom włożonej pracy wszyscy dostali dyplomy, natomiast laureaci nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy dzieciom i życzymy dalszych sukcesów.