ikona domek Przemyśl, ul. Zygmunta Krasińskiego 24    ikona telefon Sekretariat: 796 800 580

ikona telefon facebook/maly.nazaret

Teatr ” Zaczarowany świat bajek” 27.02.2024

Opublikowane: 27 lutego 2024

W dniu dzisiejszym nasze przedszkole wybrało się do Zamku Kazimierzowskiego na spektakl teatralny „Zaczarowany świat bajek”. Nasze przedszkolaki miały możliwość poznania klasyków poezji dziecięcej „Lokomotywa”, „Ptasie Radio”, „Zosia Samosia”, „Słoń Trąbalski” i wiele innych ciekawych utworów. Przedstawienie wzbudziło zainteresowanie dzieci i wyzwalało emocje, czego dowodem były głośne śmiechy słyszane wśród publiczności. Aktorzy wchodzili w interakcje z małymi widzami oraz zapraszali ich na sceną. Śmiałków nie zabrakło wśród naszych przedszkolaków. Mamy nadzieję, że wszystkie przedszkolaki są zadowolone i bogatsze o kolejne doświadczenia.

Powrót

© 2022 malynazaret.edu.pl

Realizacja: PROKRIS.COM