Karnawał – Piżama Party – 08.02.2024 r.

Opublikowane: 09 lutego 2024

Wczoraj w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. W tym roku Przedszkolaki spędziły ten wyjątkowy dzień w piżamach. W salach już od wczesnych porannych godzin rozbrzmiewała muzyka. Wszyscy bez wyjątku oddali się w rytm szalonego tańca. Aby dać chwilę wytchnienia, tańce przeplatały się z zabawami karnawałowymi. W chwilach przerwy Dzieci kontynuowały zabawę przy stołach, gdzie przygotowane były różnego rodzaju przysmaki, mające dostarczyć uczestnikom sił do dalszej zabawy. Przedszkolaki były niezwykle podekscytowane faktem, że tego dnia mogły przyjść do przedszkola w piżamie. Bal karnawałowy sprawił wszystkim wiele radości i na pewno długo pozostanie w naszej pamięci.