Wizyta Świętego Mikołaja- inicjatywa WORD Przemyśl

Opublikowane: 08 grudnia 2023

W tym roku nasze Przedszkolaki były wyjątkowo bardzo grzeczne. W dniu wczorajszym odwiedził ich ponownie Święty Mikołaj z inicjatywy Pana Macieja Kamińskiego – Dyrektora WORD Przemyśl. Wraz z przybyciem tak wyjątkowego gościa w całym przedszkolu zapanowała wyjątkowo magiczna atmosfera. Gdy tylko Święty Mikołaj pojawił się w Sali, na twarzach dzieci pojawił się ogromny uśmiech. Oprócz ogromnego worka prezentów Święty Mikołaj przywiózł ze sobą bardzo dużo uśmiechu. Cała wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła wiele radości. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy Panu Maciejowi Kamińskiemu – Dyrektorowi Przemyskiego WORD za tak wspaniałą inicjatywę.