ikona domek Przemyśl, ul. Zygmunta Krasińskiego 24    ikona telefon Sekretariat: 796 800 580

ikona telefon facebook/maly.nazaret

Wrzesień w grupie IV

Opublikowane: 28 września 2023

Miesiąc wrzesień odkrył przed naszymi przedszkolakami z grupy IV wiele ciekawych propozycji zajęć i zabaw. Starszaki podczas zajęć dydaktycznych powróciły i powtórzyły naukę globalnego czytania G. Domana. Dowiedziały się czym są marzenia i jak je można spełniać. Utrwaliły sobie zasady przechodzenia przez jezdnię oraz kolory sygnalizacji świetlnej. Grupa IV obchodziła również Dzień Kropki, którego celem jest rozbudzanie kreatywności oraz zachęcanie dzieci do tworzenia oraz działania.

Zapoznały się z pracą pracowników przedszkola oraz z ich atrybutami oraz wykorzystały aktywnie czas podczas zabaw ruchowych na naszym przedszkolnym placu zabaw.

W związku ze zbliżającą się Beatyfikacją Rodziny Ulmów dzieciom z grupy IV została ukazana historia Rodziny oraz ukrywanych przez nich Żydów.

Świętowaliśmy urodziny Zosi, Jasia, Nicoli i Natalii – odbyło się składanie życzeń, śpiewanie „Sto lat”, wręczenie dyplomu urodzinowego oraz stworzenie książeczki życzeń.

Z okazji Dnia Przedszkolaka dzieci otrzymały pamiątkowe medale. Realizując projekt ,,Witaminki”, grupa IV wzięła udział w pomidorowym i ogórkowym wyzwaniu. Naszymi bohaterami byli pomidor Pafnucy i ogórek Olek, którzy przekazali nam ciekawostki o sobie.

Powrót

© 2022 malynazaret.edu.pl

Realizacja: PROKRIS.COM