Czerwiec w Grupie IV

Opublikowane: 30 czerwca 2023

W czerwcu wybraliśmy się na „Dzień Nauki wokół Kopernika” do Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu. Dzieci z wielką radością korzystały z wszystkich przygotowanych atrakcji. Kolejną atrakcja była wycieczka do Parku Rozrywki w Krzemiennej nad Sanem. Tam na miejscu czekały na nich przeróżne atrakcje. Jedną z nich była wizyta w Muzeum Złotej Rybki, która zabrała wszystkich fanów morskich przygód na niesamowitą podróż do krainy dziecięcych marzeń. Bardzo zaciekawiły dzieci  zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzięki takim inicjatywom dzieci mają możliwość oswajać się z tematem pierwszej pomocy oraz rozwijać w sobie od najmłodszych lat poczucie obowiązku niesienia pomocy innym ludziom. W czerwcu świętowaliśmy również urodziny Amelii i z tej okazji życzymy dużo zdrówka i spełnienia marzeń. Korzystając  z ładnej pogody Dzieci  wraz z Paniami wyruszyły na plac zabaw, aby pobawić się w berka, wspinać się po drabinkach i zjeżdżać ze ślizgawek. W powietrzu czuć już wakacyjny klimat.