ikona domek Przemyśl, ul. Zygmunta Krasińskiego 24    ikona telefon Sekretariat: 796 800 580

ikona telefon facebook/maly.nazaret

Czerwiec w Grupie III

Opublikowane: 30 czerwca 2023

Witajcie w kolejnym miesiącu! Było upalnie, było deszczowo, ale przede wszystkim było zabawnie i bardzo edukacyjnie! Czerwiec to czas zabawy, odkrywania i poznawania nowych rzeczy. To także czas rozstań, ale to później!
Miesiąc rozpoczęliśmy od świętowania Dnia Dziecka. Nasza grupa w tym dniu była przebrana w stroje w stylu hawajskim. Wyczekiwaliśmy również na najlepszą atrakcję dnia – Piana Party, to dopiero była zabawa!!! Początkiem czerwca odwiedził nas tato Kacperka – naszego kolegi z maluszków i opowiedział nam o swojej pracy kuriera oraz pokazał nam samochód, którym przewozi przesyłki.
Mieliśmy również okazje uczestniczyć w Dniu Nauki „wokół Kopernika” w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu. Przedszkolaki zwiedzały ciekawe stanowiska : Nadleśnictwo Krasiczyn, laboratorium Pana Korka – eksperymenty, dmuchańce, ogromne bańki mydlane oraz pokaz służb mundurowych.
7 czerwca świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty dziękując za troskę, wsparcie i ogrom miłości każdego dnia.Z inicjatywy mamy Frania D., która jest pielęgniarką odbyły się zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzięki takim inicjatywom dzieci miały możliwość oswajać się
z tematem pierwszej pomocy oraz rozwijać w sobie od najmłodszych lat poczucie obowiązku niesienia pomocy innym ludziom. Na zakończenie roku szkolnego z wielką radością wybraliśmy się na wycieczkę
do Parku Rozrywki w Krzemiennej nad Sanem. Tam na miejscu czekały na nich przeróżne atrakcje. Jedną z nich była wizyta w Muzeum Złotej Rybki, która zabrała wszystkich fanów morskich przygód na niesamowitą podróż do krainy dziecięcych marzeń. 22 czerwca odbyło się oficjalne pożegnanie Starszaków. Nasze średniaki przygotowały na tą okazję występ artystyczny. Dla wszystkich był to bardzo wzruszający moment… Nie brakowało łez wzruszenia. Wszystkim naszym Kochanym Starszakom życzymy wszystkiego najlepszego na dalszej drodze edukacji. 30 czerwca żegnaliśmy rok szkolny rozdając upominki i powitaliśmy wakacje poprzez śpiew, zabawę, dmuchańce i bańki mydlane.

Powrót

© 2022 malynazaret.edu.pl

Realizacja: PROKRIS.COM