ikona domek Przemyśl, ul. Zygmunta Krasińskiego 24    ikona telefon Sekretariat: 796 800 580

ikona telefon facebook/maly.nazaret

Czerwiec w Grupie I

Opublikowane: 30 czerwca 2023

Miesiąc czerwiec rozpoczęliśmy od najbardziej ulubionego święta przez wszystkie dzieci,
a mianowicie od Dnia Dziecka. Przebrani za piratów zaraz po śniadaniu wyruszyliśmy
w magiczną podróż –poszukiwanie ukrytego skarbu. Był to dzień, który pozostanie w naszej pamięci na dłużej. Na zakończenie dzieciaki mogły się zabawić podczas piana party.
Poznając zawody naszych rodziców i dbając o pozytywną współpracę odwiedził nas przedstawiciel firmy kurierskiej – Tata jednego z naszych przedszkolaków. Maluszki mogły się dowiedzieć wielu ciekawostek dotyczących ciężkiej pracy kurierów, sprawdzić jak wygląda samochód firmy kurierskiej od środka i posiedzieć za kierownicą, wczuwając się w rolę kuriera. Kultywując tradycje i wartości rodzinne, nasze Maluszki przygotowały występ z okazji Dnia Mamy i Taty. Poprzez recytację wierszyków i śpiew piosenek, wyrażały ogrom miłości dla swoich Rodziców. W tym dniu mogliśmy również podziękować wszystkim Rodzicom za  zaangażowanie w życie przedszkola, wsparcie i życzliwość. W dniu 12 czerwca nasze Kochane Maluszki wraz ze swoimi Rodzicami wybrały się na Rodzinną wycieczkę do Krasiczyna. Dzieci doświadczały i poznawały uroki otaczającej nas przyrody – ale przede wszystkim bawiły się doskonale. Na koniec zjedliśmy pyszne kiełbaski z ogniska i słodkie ciasteczka. Aby pozostać jeszcze przez krótki czas w słodkim nastroju, przygotowaliśmy dla Maluszków słodką niespodziankę – warsztaty czekolady. Dzieci były bardzo podekscytowane tym, że samodzielnie mogą wybierać swoje ulubione owoce i maczać je w słodkiej płynnej czekoladzie, której zapach rozchodził się po całym przedszkolu. Smak i wspomnienia długo pozostaną
z nami. Przez cały miesiąc nasze Maluszki doskonaliły swoje umiejętności czytania, poprzez metodę globalnego czytania Glenna Domana. Świętowaliśmy wspólnie 3 urodziny Oskarka. Tradycyjne „Sto lat” w wykonaniu Maluszków brzmi uroczo, a życzenia i  laurki od dzieci stanowią wspaniałą pamiątkę. 22 czerwca pożegnaliśmy grupę Starszaków, z której dzieci kończą już przygodę z przedszkolem i od września staną się uczniami. Na dalszą edukacyjną drogę, życzymy im powodzenia i samych sukcesów. Czerwiec zakończyliśmy symbolicznym pożegnaniem przedszkola i drobnymi upominkami dla naszych Maluszków.

Powrót

© 2022 malynazaret.edu.pl

Realizacja: PROKRIS.COM