Maj w Grupie I

Opublikowane: 31 maja 2023

Kolejny miesiąc pracy przedszkolnej za nami. W maju nasze dzieciaczki dużo czasu spędzały na świeżym powietrzu, bawiąc się na placu zabaw i spacerując. Podczas spacerków odwiedzaliśmy miejsca bliskie naszemu sercu oraz takie związane z naszym miastem. Dbając o rozwój kulturalny naszych Maluchów, wybraliśmy się do biblioteki i kina. Aktywności ruchowe doskonaliliśmy podczas zajęć sportowych i zabaw na przedszkolnym podwórku.
W maju zakończyliśmy dwa ogólnopolskie projekty „W tekturowym świecie dobrze bawić się będziecie” oraz „Mały miś w świecie wielkiej literatury”, wykonując wszystkie zadania. Bawiąc się w czytanie metodą Glenna Domana, uczymy się nowych wyrazów i powtarzamy te, poznane wcześniej. W tym miesiącu świętowaliśmy urodziny Emilki oraz Eryka. Maj był miesiącem ciężkiej pracy i wesołej zabawy. Z wielką niecierpliwością i radością czekamy na Dzień Dziecka.