Styczeń w grupie IV

Opublikowane: 01 lutego 2023

W zimowe styczniowe dni wpisane są wspaniałe i szczególne wydarzenia. Styczeń w grupie starszaków był miesiącem niezwykle ciekawym i pełnym wrażeń. Obfitował w wiele wspólnych zabaw i zajęć dydaktycznych. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych, które wzbogaciły ich wiedzę, rozwijały zdolności i umiejętności. Poznały nowe litery i cyfry. Wykonały kolejne zadanie w Ogólnopolskim Projekcie – Matematyka w zabawie ukryta” – bawiąc się w sklep, poznając rodzaje sklepów i odczytując ceny. Dbając o swoje zdrowie poprzez ruch- rywalizowały podczas olimpiady. Nie mogło zabraknąć również wspólnych spacerów na świeżym powietrzu. Dzieci dbały o dokarmianie ptaków.
W styczniu wspólnie świętowaliśmy urodziny  Neli i Jasia. Najważniejszym wydarzeniem był występ Jasełkowy połączony z Dniem Babci i dziadka.
Miesiąc styczeń zakończyliśmy w wyśmienitych humorach – huczną zabawą karnawałową.