ikona domek Przemyśl, ul. Zygmunta Krasińskiego 24    ikona telefon Sekretariat: 796 800 580

ikona telefon facebook/maly.nazaret

Styczeń w grupie III

Opublikowane: 01 lutego 2023

Za nami pierwszy miesiąc Nowego Roku, który miło upłynął nam na zajęciach dydaktycznych, ale przede wszystkim na wspólnej zabawie. Wybraliśmy się na spacer noworoczny podczas, którego obserwowaliśmy przyrodę. Dzieci uczestniczyły w zajęciach związanych z metodą globalnego czytania, dzięki której pobudzane są naturalne umiejętności dziecka. Poznaliśmy literki „U-u”, „B-b”
i „N-n”. Nasze przedszkolaki bardzo lubią także spędzać czas na układaniu różnych budowli oraz ciekawych konstrukcji. W miesiącu styczniu zwracaliśmy szczególną uwagę na zgodną, wspólną zabawę oraz odbywały się rozmowy przypominające zasady panujące w naszej grupie.
04.01.2023 r. mieliśmy niespodziewanego gościa. Odwiedził nas Metropolita Przemyski Ks. Abp. Adam Szal, który wspólnie z dziećmi zaśpiewał kolędy a następnie udzielił nam Bożego Błogosławieństwa. Dnia 21 stycznia 2023 roku grupa III wystawiła Jasełka pt. „Święta Noc” połączone z Dniem Babci i Dziadzia. 27.01.2023 r. nasze przedszkole odwiedził Teatr PINOKIO. Spektakl
pt. „Przygody wesołego Psiunia” zachwycił nasze kochane przedszkolaki. Świętowaliśmy  5 urodziny Ani B. Zakończyliśmy akcję „Herbatka dla seniora na zimowe dni”. W ostatni dzień miesiąca odbył się bal karnawałowy.

Powrót

© 2022 malynazaret.edu.pl

Realizacja: PROKRIS.COM