ikona domek Przemyśl, ul. Zygmunta Krasińskiego 24    ikona telefon Sekretariat: 796 800 580

ikona telefon facebook/maly.nazaret

Grudzień w Grupie IV

Opublikowane: 30 grudnia 2022

Ostatni miesiąc roku 2022 to przede wszystkim święta Bożego Narodzenia, jednak zanim Nasze przedszkolaki zasiadły do stołu wigilijnego miały okazję uczestniczyć  w wielu ciekawych wydarzeniach. Grudzień rozpoczął się od niecierpliwego czekania na wizytę Świętego Mikołaja. Przyszedł on do wszystkich dzieci 5 grudnia.  Tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła Świętego Mikołaja, który przyniósł ze sobą duży worek z prezentami. Zanim jednak rozdał je dzieciom, porozmawiał z nimi trochę, spytał czy były grzeczne i poprosił,
by zaśpiewały dla Niego świąteczną piosenkę. Okres przygotowań do świąt Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu upływał w bardzo radosnej atmosferze. Ostatnie dni przed świętami dzieci spędziły na wspólnych działaniach, kolędowaniu, przygotowaniu ozdób świątecznych, jak i na pieczeniu pierników. Dzieci uczestniczyły również w teatrzyku „Aniołek nocy wigilijnej”.

Powrót

© 2022 malynazaret.edu.pl

Realizacja: PROKRIS.COM