ikona domek Przemyśl, ul. Zygmunta Krasińskiego 24    ikona telefon Sekretariat: 796 800 580

ikona telefon facebook/maly.nazaret

„Cicha noc, święta noc, pokój niesie ludziom wszem….” -Wigilia 22.12.2022 r.

Opublikowane: 22 grudnia 2022

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście w naszym przedszkolu. Dziś odbyło się spotkanie wigilijne całej społeczności przedszkolnej. Odczytaliśmy fragment Pisma Świętego, wspólnie odmówiliśmy modlitwę i symbolicznie podzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie nawzajem wszelkiej pomyślności i Wesołych Świąt.
Następnie zasiedliśmy do pięknie przystrojonych stołów,
na których czekał świąteczny obiad. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd
i pastorałek. Wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, jak również rozmowy przy wigilijnym stole wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei
i życzliwości. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji
i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Tego dnia chcieliśmy również podziękować Pani Basi.

Szanowna Pani Basiu,

Z okazji przejścia na emeryturę składamy najserdeczniejsze podziękowania za pracę w naszym przedszkolu, zaangażowanie i serce. Wyrażamy także nadzieję, że nie zapomni Pani o nas i podobnie jak my wszyscy, będzie dobrze wspominać spędzone tutaj chwile.

Powrót

© 2022 malynazaret.edu.pl

Realizacja: PROKRIS.COM