Wizyta Świętego Mikołaja-05.12.2022 r.

Opublikowane: 05 grudnia 2022

Dnia 05 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość Święty Mikołaj .
Pomimo braku śniegu we wczesnych godzinach rannych przybył do przedszkola.

Wszystkie przedszkolaki  bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Każde dziecko złożyło obietnice, iż kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne. Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście przekazał piękne prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego.

Na zakończenie, by podziękować Świętemu  dzieci wręczyły książeczki z rysunkami, które przygotowały.

Dziękujemy Mikołaju.