Listopad w Grupie I i II

Opublikowane: 30 listopada 2022

W listopadzie Maluszki rozwijały swoją wyobraźnię tworząc Stworki z innej planety
z wykorzystaniem surowca wtórnego. Zajęcia muzyczno – ruchowe sprawiły dzieciom ogromną radość. W ramach zajęć edukacyjnych, dzieci wykonywały sensoryczny karmniczek dla ptaszków. Maluszki utrwalały swoje umiejętności w rozpoznawaniu swoich imion na wizytówkach i krzesełkach. Poznały nowe wyrazy tj. łzy, oko, nos, usta. Przedszkolaki wyciągając pomocną dłoń zawiesiły karmnik dla ptaków w ogrodzie przedszkolnym. Zakończyliśmy akcję wraz z Fundacją Pro – Spe wspierającą potrzebujących w Afryce dostarczając potrzebne materiały opatrunkowe. Wraz z zakończeniem miesiąca wkroczyliśmy w radosny okres oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa.