Wizyta Ks. Biskupa Krzysztofa Chudzio-04.11.2022 r.

Opublikowane: 04 listopada 2022

W dniu dzisiejszym w ramach wizytacji kanonicznej parafii pw. Św. Trójcy w Przemyślu nasze przedszkole odwiedził Ks. Biskup Krzysztof Chudzio.

„Bądź pozdrowiony Gościu nasz,

w radosne progi nasze wejdź

my zapalimy zamiast lamp

radosne ognie naszych serc…

–  słowami tej pieśni przedszkolaki powitały dostojnego Gościa.

Spotkanie odbyło się w podniosłej atmosferze. Dzieci przygotowały wielką niespodziankę, a były to wiersze i pieśni religijne w języku polskim, włoskim i łacińskim. Ks. Biskup podziękował za serdeczne przyjęcie, a następnie wszystkich pobłogosławił. Wszyscy otrzymaliśmy od Jego Ekscelencji pamiątkowy obrazek z pasterskim błogosławieństwem. To spotkanie, tak piękne i wzruszające wniosło wiele ciepła do naszego codziennego przedszkolnego życia i z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.