Październik w grupie IV

Opublikowane: 31 października 2022

Październik w grupie IV był miesiącem modlitwy różańcowej w intencji dzieci, rodziców i pracowników przedszkola. Raz w tygodniu odmawialiśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencjach proponowanych przez dzieci. Włączyliśmy się w ogólnoświatową kampanię modlitwy o pokój i jedność na całym świecie „Milion dzieci modli się na różańcu”. W zakresie edukacji polonistycznej dzieci poznały literki, budowały modele i schematy wymyślonych słów. Poznały cyferki 1, 2, 3 i wykonywały ćwiczenia edukacji matematycznej. Przedszkolaki wyruszyły w piękny jesienny dzień na poszukiwanie Przemyskich Niedźwiadków. Dzieci w ramach konkursu „Zakładamy warzywniak” brały udział w zajęciach mających na celu poznanie sposobu hodowli roślin w sali. W ramach realizacji tematu „Jesień w ogrodzie” dzieci były na pieszej wycieczce na „Zielonym Rynku”. W tym miesiącu w naszej grupie odbyły się urodziny Anastazji.