Dzień Edukacji Narodowej- 14.10.2022 r.

Opublikowane: 14 października 2022

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym  paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki.

Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach, piosenkach i tańcach, przygotowanych przez dzieci z grupy III pod kierunkiem pani Renaty Piliszko. Za ciekawy i udany  występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Po części artystycznej, głos zabrała Pani  dyrektor Bernadetta Osięga, dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy.

W tym szczególnym dniu odwiedziła Nas Julka – nasza absolwentka, która opowiedziała wszystkim czego nauczyła się w „Małym Nazarecie” oraz jak bardzo tęskni za koleżankami oraz Paniami z przedszkola.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za pamięć, upominki i życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.