Wrzesień w grupie IV

Opublikowane: 30 września 2022

W grupie IV miesiącu wrześniu dzieci podejmowały różne aktywności i zabawy. Przedszkolaki przypomniały sobie zasady funkcjonowania w grupie, poznały zasady ruchu drogowego, bezpiecznego poruszania się na ulicy. Odbyły się urodziny Helenki oraz imieniny Michała. Z okazji Dnia Przedszkolaka dzieci otrzymały dyplomy oraz uczestniczyły w Rozmowie Dnia z Radiem Fara. W pierwszy dzień jesieni
– 23 września nasze dzieci odwiedziła „Pani Jesień”. Spotkanie to dostarczyło dzieciom wiele radości ze wspólnej zabawy. W grupie IV podczas zajęć edukacyjnych dzieci miały możliwość uczestniczenia w zajęciach sensorycznych (zabawa piaskiem kinetycznym), badawczych oraz matematycznych doskonaląc umiejętności liczenia i porównywania. Uczestniczyliśmy w Dniu Otwartym Koszar w 5. Batalionie Strzelców Podhalańskich w Przemyślu. Podczas tej wizyty dzieci miały możliwość zapoznania się ze sprzętem wojskowym prezentowanym na placu jednostki.