Wrzesień w grupie III

Opublikowane: 30 września 2022

Miesiąc wrzesień odkrył przed naszymi przedszkolakami z grupy III wiele ciekawych propozycji zajęć
i zabaw. Dzieci poznały tajniki robienia piasku kinetycznego, zapoznały się z zasadami bezpieczeństwa na drodze, znakami drogowymi oraz sygnalizacją świetlną.
Świętowaliśmy urodziny Nicoli i Natalii – odbyło się składanie życzeń, śpiewanie „Sto lat”, wręczenie dyplomu urodzinowego oraz stworzenie książeczki życzeń. Z okazji Dnia Przedszkolaka dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz uczestniczyły w Rozmowie Dnia w Radiu Fara opowiadając co najbardziej podoba się im w przedszkolu. Średniaki uczestniczyły w Dniach Otwartych Koszar w 5. Batalionie Strzelców Podhalańskich w Przemyślu. Miesiąc zakończyliśmy „Dniem Chłopaka”, życzeniami i uśmiechem na twarzy.