Gra ściganka – edukacja matematyczna – grupa IV

Opublikowane: 15 czerwca 2022

Przedszkolaki z grupy IV uczestniczyły w zajęciach z edukacji matematycznej, doskonaliły umiejętność liczenia z wykorzystaniem gry ściganki. Przedszkolaki z grupy IV uczestniczyły w zajęciach z edukacji matematycznej, doskonaliły umiejętność liczenia z wykorzystaniem gry ściganki. Przedszkolaki z grupy IV uczestniczyły w zajęciach z edukacji matematycznej, doskonaliły umiejętność liczenia z wykorzystaniem gry ściganki. Przedszkolaki z grupy IV uczestniczyły w zajęciach z edukacji matematycznej, doskonaliły umiejętność liczenia z wykorzystaniem gry ściganki. Przedszkolaki z grupy IV uczestniczyły w zajęciach z edukacji matematycznej, doskonaliły umiejętność liczenia z wykorzystaniem gry ściganki.

testowy opis obrazka