Szanowni Państwo,

z dniem 6 maja 2020 r. wznawiamy działania opiekuńcze w naszej placówce tylko i wyłącznie dla dzieci rodziców pracujących, którzy nie mają możliwości zorganizowania im opieki ze względów zawodowych.

Pierwszeństwo w skorzystaniu z w/w działań mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Potrzebę skorzystania z uczęszczania dziecka do przedszkola należy niezwłocznie zgłosić dyrektorowi przedszkola na maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), najpóźniej do dnia 4 maja 2020 r., uzasadniąjąc przyczynę zgłoszenia.

W zgłoszeniu proszę określić godziny w jakich dziecko będzie przebywało w placówce.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Jednocześnie nasze przedszkole będzie kontynuowało pracę zdalną dla dzieci nie uczęszczających do placówki.

Rodzice w pierwszym dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola będą proszeni o złożenie stosownego oświadczenia o stanie zdrowia dziecka i ewentualnych kontaktach jego lub członków rodziny z osobami przebywającymi w kwarantannie lub w izolacji.

Do placówki mogą być przyprowadzane tylko dzieci zdrowe!

Swoje dziecko, należy zapatrzeć, jeśli ukończyło 4. rok życia, w indywidualną osłonę nosa i ust podczas drogi do i z placówki.

Dzieci nie mogą przynosić do przedszkola żadnych zabawek czy niepotrzebnych przedmiotów.

Apelujemy by w decyzji o posłaniu dziecka do przedszkola kierować się roztropnością i odpowiedzialnością za zdrowie i życie swojego dziecka, rodziny i całej społeczności przedszkolnej.

Bernadetta Osięga
Dyrektor Przedszkola Niepublicznego