Szanowni Państwo,

w związku  z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych, w  trosce o bezpieczeństwo Państwa, dzieci i pracowników przedszkola informuję, że do odwołania:

- materiały do zajęć z dziećmi w domu, będą zamieszczane systematycznie, każdego dnia przez nauczycielki grup na stronie internetowej przedszkola w zakładce „w domu”.

- kontakt ze specjalistami jest również możliwy mialowo lub telefonicznie:

Pani psycholog, mgr Renata Zubik jest do Państwa dyspozycji pod nr telefonu: 606 280 296.

Pani logopeda, dr Oliwia Markiewicz – Mazur jest dostępna pod nr telefonu: 724 562 780 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po nawiązaniu kontaktu Pani logopeda będzie udostępniać materiały indywidualnie dla każdego dziecka objętego wsparciem logopedycznym. W zakładce „ w domu” będą również udostępnianie materiały ogólnorozwojowe dla wszystkich dzieci.

- rekrutacja do naszego przedszkola na nowy rok szkolny  będzie odbywała się tylko i wyłącznie drogą mailową. Uzupełnione karty zgłoszeniowe (do pobrania na stronie wwww, poniżej),  należy przesyłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- wszelkie sprawy administracyjne należy kierować na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr tel: 667 657 364

- w sprawach naglących jest możliwość załatwienie ich w placówce po uprzednim uzgodnieniu terminu z dyrektorem przedszkola, pod nr tel: 667 657 364

- odpowiadając na Państwa prośbę, wyjątkowo ze względu na stan zagrożenia epidemiologicznego będzie możliwość uiszczania opłat za przedszkole na konto placówki. Dane do wpłat na konto: PL 04 8642 1155 2015 1508 5605 0001: nazwa i adres banku: Podkarpacki Bank Spółdzielczy Oddział w Przemyślu, ul. A. Mickiewicza 4, 37-700 Przemyśl. Osoby chcące dokonać wpłat na konto prosimy o przesłanie zapytania o kwotę do uregulowania smsem na nr tel: 66 657 364.

# zostańmy w domu!

Bernadetta Osięga