Spotkaniu towarzyszyły ogromne emocje, ale chyba największe naszej Pani  dyrektor Zofii Dorotiak, która po raz ostatni wystąpiła w tej roli przed dziećmi, rodzicami i nauczycielami.
Uroczystość pożegnania, to chwile wielkich wzruszeń, bo nikt chyba nie lubi rozstań, chociażby miały najpiękniejszą oprawę. Od dzieci, nauczycieli i rodziców dla odchodzącej na Pani dyrektor wraz z kwiatami popłynęły słowa podziękowań za wieloletnią pracę, za olbrzymie serce, za cierpliwość i wyrozumiałość, troskę o sprawy naszej placówki, chociaż czasami nie było łatwo, za każdy dzień spędzony w jej murach, za pomoc, za poczucie bezpieczeństwa. Sympatycznym i wzruszającym momentem było podziękowanie złożone przez nauczycieli.  Pełnienie funkcji dyrektora, to nie tylko sprawowanie obowiązków. To misja, a zarazem powołanie wymagające wiedzy, umiejętności i rozwagi, które to cechy nasza pani dyrektor posiada. Przez lata pełnienia swych obowiązków współpracowała owocnie z wieloma instytucjami przedszkola.
Droga Pani Dyrektor, jeszcze raz dziękujemy gorąco za lata dobrej i owocnej współpracy, postawę godną naśladowania i serce włożone w każde działanie na rzecz dzieci rodziców, nauczycieli. Dziękujemy za wzór owocnej, sumiennej i pełnej oddania pracy, z prośbą o zachowanie nas w sercu i pamięci. Życzymy Pani Dyrektor wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia i czasu na realizację własnych pasji i marzeń, by czas ocalił od zapomnienia wspólnie spędzone chwile, wspólne radości, a czasem i smutki.  Dziękujemy !

Fotorelacja.