logo 1

 

 

37-700 Przemyśl
ul. Zygmunta Krasińskiego 24
tel. 796 800 580

 

    Przedszkole Niepubliczne 

              Mały Nazaret

Spotkaniu towarzyszyły ogromne emocje, ale chyba największe naszej Pani  dyrektor Zofii Dorotiak, która po raz ostatni wystąpiła w tej roli przed dziećmi, rodzicami i nauczycielami.
Uroczystość pożegnania, to chwile wielkich wzruszeń, bo nikt chyba nie lubi rozstań, chociażby miały najpiękniejszą oprawę. Od dzieci, nauczycieli i rodziców dla odchodzącej na Pani dyrektor wraz z kwiatami popłynęły słowa podziękowań za wieloletnią pracę, za olbrzymie serce, za cierpliwość i wyrozumiałość, troskę o sprawy naszej placówki, chociaż czasami nie było łatwo, za każdy dzień spędzony w jej murach, za pomoc, za poczucie bezpieczeństwa. Sympatycznym i wzruszającym momentem było podziękowanie złożone przez nauczycieli.  Pełnienie funkcji dyrektora, to nie tylko sprawowanie obowiązków. To misja, a zarazem powołanie wymagające wiedzy, umiejętności i rozwagi, które to cechy nasza pani dyrektor posiada. Przez lata pełnienia swych obowiązków współpracowała owocnie z wieloma instytucjami przedszkola.
Droga Pani Dyrektor, jeszcze raz dziękujemy gorąco za lata dobrej i owocnej współpracy, postawę godną naśladowania i serce włożone w każde działanie na rzecz dzieci rodziców, nauczycieli. Dziękujemy za wzór owocnej, sumiennej i pełnej oddania pracy, z prośbą o zachowanie nas w sercu i pamięci. Życzymy Pani Dyrektor wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia i czasu na realizację własnych pasji i marzeń, by czas ocalił od zapomnienia wspólnie spędzone chwile, wspólne radości, a czasem i smutki.  Dziękujemy !

Fotorelacja.

Tygodnik dzieci

HIT! Porady o ojcostwie

Przewodnik po książkach

15 15