logo 1

 

 

37-700 Przemyśl
ul. Zygmunta Krasińskiego 24
tel. 796 800 580

 

    Przedszkole Niepubliczne 

              Mały Nazaret

W naszym przedszkolu odbyły się Jasełka połączone z Dniem Babci i Dziadzia przygotowane przez grupę III. Na spotkanie zaproszono najbliższych członków rodziny naszych przedszkolaków. Piękna scenografia oraz kolorowe stroje sprawiły, że zaproszeni goście z dużym zainteresowaniem oglądali naszych aktorów. Jasełkowa Szopka miała tradycyjną obsadę, natomiast w postacie Świętej Rodziny wcielili się rodzice naszych pociech byli to: mamusia Huberta oraz tatuś Natalki. Część jasełkowa zakończyła się wspólną modlitwą. W drugiej części występu dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany specjalnie dla Babć i Dziadków. Na zakończenie obdarowały ich własnoręcznie wykonanymi prezentami. Wszystkim małym artystom serdecznie gratulujemy.

Fotorelacja.

Tygodnik dzieci

HIT! Porady o ojcostwie

Przewodnik po książkach

15 15