W poniedziałek gościł u nas tatuś Mateuszka, który jest ratownikiem Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W czasie spotkania przedszkolaki dowiedziały się, czym zajmuje się górski ratownik, który opowiadał o swojej pracy.

Dzieci poznały znaczenie skrótu GOPR. Duże zainteresowanie wszystkich przedszkolaków wzbudziły przedmioty przyniesione przez Pana ratownika. Dzieci nie tylko mogły dotknąć wybranych przedmiotów ale również je przymierzyć.

Pan ratownik rozmawiał z dziećmi o bezpieczeństwie w czasie górskich wycieczek. Gość wyświetlił dzieciom film o pracy ratowników górskich                w różnych warunkach atmosferycznych.

Serdecznie dziękujemy tatusiowi Mateuszka za wspaniałą wizytę i czas poświęcony przedszkolakom.

Fotogaleria.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku