"Stoi na stacji lokomotywa..."

Dziecko w wieku przedszkolnym jest wrażliwe na wszystkie formy sztuki, a na jego psychikę szczególnie oddziałuje literatura piękna. Książki są źródłem niewyczerpanych wrażeń, przeżyć i wzruszeń, uczą mowy ojczystej, wzbogacają słownik dziecka, rozwijają zainteresowania, pomagają dzieciom w przyswajaniu pewnych treści programowych.

A jeszcze gdy dochodzi do tego matematyka...to już jest wyższa szkoła jazdy!      To ile tych wagonów było? Co było w wagonach i ile? Kto policzy? Maluszki są skupione i ciekawe, chętnie podejmują działania! Brawo!

Tymczasem kiedy my się uczymy, w naszym kąciku przyrody zawitała prawdziwa wiosna...

Takie są oto efekty naszych ogrodniczych działań. Widać nie tylko to co nad ziemią, ale też to co roślina ma pod ziemią :)

Fotogaleria z zajęć.