logo 1

 

 

37-700 Przemyśl
ul. Zygmunta Krasińskiego 24
tel. 796 800 580

 

    Przedszkole Niepubliczne 

              Mały Nazaret

W dniu 30 maja w naszym przedszkolu to był wyjątkowy dzień, ponieważ w tym dniu wszystkie nasze przedszkolaki świętowały! 

W ogordzie przedszkolnym, już po śniadanku wszystkie dzieci mogły bawić się i korzystać z atrakcji przewidzianych dla nich na ten dzień. Były to między innymi: malowanie twarzy, robienie zwierzątek z balonów, gry sportowe, zabawy ze śpiewem, puszczanie baniek mydlanych, słodki poczęstunek i radiowóz policyjny. 

Serdecznie dziękujemy ludziom, którzy przyczynili się do tego, aby w tym dniu zagościł na dziecięcych buziach szeroki uśmiech i uatrakcyjnić im ten czas, dziękujemy Piekarni nr 1 w Stubnie, Właścicielce sklepu ABC przy ulicy Krasińskiego, hurtowni POLI - PAP Spółka jawna w Przemyślu, Pani Ilonie z Centrum Kulturalnego w Medyce, Panu Sebastianowi tatusiowi Milenki, Pani Edycie dzieclnicowej naszego rejonu, Pani Katarzynie mamusi Zuzi. 

Zapraszamy do fotogalerii.

Tygodnik dzieci

HIT! Porady o ojcostwie

Przewodnik po książkach

15 15