W poniedziałek, 7 maja dzieci z naszego przedszkola wraz z paniami nauczycielkami odwiedziły Komendę Miejską Policji w Przemyślu. Podczas wizyty przedszkolaki oglądały radiowozy, rozmawiały z Paniami Policjantkami, dowiedziały się kto to jest policjant dyżurny, jak wygląda monitoring miejski i oglądały prawdziwą celę więzienną. Wysłuchały też policyjnych rad dotyczących bezpieczeństwa na ulicy.

Serdecznie dziękujemy Pani Dzielnicowej naszego rejonu za zaproszenie dzieci oraz mamusi Szymonka i Kamilki za oprowadzanie przedszkolaków po Komendzie.

Zapraszamy do fotorelacji z wizyty.