logo 1

 

 

37-700 Przemyśl
ul. Zygmunta Krasińskiego 24
tel. 796 800 580

 

    Przedszkole Niepubliczne 

              Mały Nazaret

9 maja w naszym przedszkolu odbył się Międzyprzedszkolny konkurs wierszy patriotycznych.

W konkursie wzięły udział dzieci z naszego przedszkola, jak również gościliśmy dzieci z Przedszkola nr 14 w Przemyślu, Przedszkola Publicznego Zgromadzenia Sióstr Felicjanek i Oddziału Przedszkolnego przy ul. Poniatowskiego 33 i ul. Waygarta 8 w Przemyślu, wraz z Paniami nauczycielkami.

Konkurs przebiegał w serdecznej i miłej atmosferze. Dzieci za piękne recytowanie wierszy otrzymały dyplom i upominek. Po konkursie, na wszystkich uczestników i zaproszonych gości czekał słodki poczęstunek w stołówce przedszkolnej.

 
Zapraszamy do fotorelacji z konkursu.

Tygodnik dzieci

HIT! Porady o ojcostwie

Przewodnik po książkach

15 15