logo 1

 

 

37-700 Przemyśl
ul. Zygmunta Krasińskiego 24
tel. 796 800 580

 

    Przedszkole Niepubliczne 

              Mały Nazaret

Dzieci z naszego przedszkola zostały zaproszone do zabawy z książkami z serii "Żubr Pompik. Wyprawy", na którą zaprosiła nas księgarnia Bosz w Przemyślu. Dzieci miały plastycznie przedstawić jak wyobrażają sobie żubra Pompika, głównego bohatera serii książeczek, które otrzymaliśmy od księgarni i czytaliśmy dzieciom. Zapraszamy do obejrzenia wspaniałych wytworów dziecięcej wyobraźni. Dzieci za udział w zabawie plastycznej otrzymały od księgarni książeczki, które dołączyły do przedszkolnej biblioteczki. 

 
Prace naszych przedszkolaków można obejrzeć na wystawie księgarni Bosz w Przemyślu.
 
Zapraszamy do fotogalerii

Tygodnik dzieci

HIT! Porady o ojcostwie

Przewodnik po książkach

15 15