logo 1

 

 

37-700 Przemyśl
ul. Zygmunta Krasińskiego 24
tel. 796 800 580

 

    Przedszkole Niepubliczne 

              Mały Nazaret

Szanowni Państwo,

doświadczamy trudu życia w  czasie epidemii. Zmagamy się z lękiem o zdrowie i życie swoje oraz swoich bliskich.
Na taką sytuację nie był przygotowany nikt. Staramy się jednak w niej odnaleźć i na nowo zorganizować swoje życie.
Kadra naszego przedszkola od samego początku, wyprzedzając uregulowania prawne, świadczy pracę zdalną przygotowując odpowiednie dla grup wiekowych materiały na stronę www, pozostając w  kontakcie  i do dyspozycji rodziców i dzieci. Nasze przedszkole jest również przygotowywane do powrotu dzieci i z utęsknieniem czekamy na każdego przedszkolaczka.
Nieoceniona w  tym czasie jest również praca rodziców, którzy towarzyszą dzieciom i nauczycielom, wspomagając realizację zajęć zdalnych.  
W zaistniałej sytuacji tylko wzajemna pomoc i zrozumienie mogą pomóc nam pokonać piętrzące się problemy i trudności.
Nieopodal, w cieniu tych wydarzeń, stajemy twarzą w twarz z problemami związanymi ze sferą finansową. I tutaj również potrzeba nam solidarności i zrozumienia.
Dlatego też  mając na uwadze sytuację rodzin naszych przedszkolaków i utrzymanie  przedszkola do czasu przywrócenia zajęć, na miesiąc kwiecień obniżamy opłatę stałą za przedszkole tj. czesne o 50%. Zdajemy sobie również sprawę z  tego, że niektórzy z  Państwa mogli się znaleźć  w  sytuacji, która sprawia, że i taka opłata będzie przekraczała możliwości finansowe rodziny. W takich sytuacjach opłata będzie naliczana indywidualnie, po konsultacji z  dyrektorem.
Odpisy za marzec, jak do tej pory będą rozliczane w miesiącu kwietniu.
Obniżenie czesnego obowiązuje w miesiącu kwietniu.  Jeżeli okres zawieszenia zajęć się wydłuży, wydłużymy również czas obniżenia czesnego, decyzje będą podejmowane na bieżąco.
Prosimy również o uiszczanie opłaty za przedszkole za miesiąc marzec, na konto placówki.
Dane do wpłat na konto: PL 04 8642 1155 2015 1508 5605 0001: nazwa i adres banku: Podkarpacki Bank Spółdzielczy Oddział w Przemyślu, ul. A. Mickiewicza 4, 37-700 Przemyśl.
Prosimy o przesłanie zapytania o kwotę do uregulowania smsem na nr tel: 667 657 364.
Wierzymy, że wspólnymi siłami, przetrwamy ten trudny czas i niebawem spotkamy się w  przedszkolu.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji.


# zostańmy w domu!

 


Bernadetta Osięga
Dyrektor Przedszkola Niepublicznego
„Mały Nazaret” w Przemyślu

Szanowni Państwo,

zgodnie z nowelizacją rozporządzenia MEN z 11 marca „w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID–19” wydłuża się okres zawieszenia zajęć w szkołach i przedszkolach na terenie całego kraju do 10 kwietnia 2020 r.

Jednocześnie informujemy, że nasze zadania będą wykonywane jak dotąd zdalnie.

Prosimy o korzystanie z zasobów umieszczanych przez naszych nauczycieli i specjalistów na stronie przedszkola.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji w kontakcie telefonicznym i mailowym.

Drodzy Rodzice,

Kochane Dzieci

zachęcamy do dzielenia się zdjęciami Waszych prac,

które powstają w zaciszu Waszych domów. 

Zdjęcia można przesyłać na maila przedszkola: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub Faceoobka przedszkolnego . 

 

 

Zostańmy w domu! :) 

 

Bernadetta Osięga
dyrektor Przedszkole Niepublicznego
Mały Nazaret w Przemyślu 

Szanowni Państwo,

 

w związku  z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych, w  trosce o bezpieczeństwo Państwa, dzieci i pracowników przedszkola informuję, że do odwołania:

 - materiały do zajęć z dziećmi w domu, będą zamieszczane systematycznie, każdego dnia przez nauczycielki grup na stronie internetowej przedszkola w zakładce „w domu”.

- kontakt ze specjalistami jest również możliwy mialowo lub telefonicznie:

Pani psycholog, mgr Renata Zubik jest do Państwa dyspozycji pod nr telefonu: 606 280 296.

Pani logopeda, dr Oliwia Markiewicz – Mazur jest dostępna pod nr telefonu: 724 562 780 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po nawiązaniu kontaktu Pani logopeda będzie udostępniać materiały indywidualnie dla każdego dziecka objętego wsparciem logopedycznym. W zakładce „ w domu” będą również udostępnianie materiały ogólnorozwojowe dla wszystkich dzieci.

- rekrutacja do naszego przedszkola na nowy rok szkolny  będzie odbywała się tylko i wyłącznie drogą mailową. Uzupełnione karty zgłoszeniowe (do pobrania na stronie wwww, poniżej),  należy przesyłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

- wszelkie sprawy administracyjne należy kierować na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr tel: 667 657 364

 - w sprawach naglących jest możliwość załatwienie ich w placówce po uprzednim uzgodnieniu terminu z dyrektorem przedszkola, pod nr tel: 667 657 364

- odpowiadając na Państwa prośbę, wyjątkowo ze względu na stan zagrożenia epidemiologicznego będzie możliwość uiszczania opłat za przedszkole na konto placówki. Dane do wpłat na konto: PL 04 8642 1155 2015 1508 5605 0001: nazwa i adres banku: Podkarpacki Bank Spółdzielczy Oddział w Przemyślu, ul. A. Mickiewicza 4, 37-700 Przemyśl. Osoby chcące dokonać wpłat na konto prosimy o przesłanie zapytania o kwotę do uregulowania smsem na nr tel: 66 657 364.

 

# zostańmy w domu!

Bernadetta Osięga

Dyrektor Przedszkola Niepublicznego

Mały Nazaret” w Przemyślu